У Березняках провели флешмоб «Вишиваний шлях»

19 травня, до Всеукраїнського Дня вишиванки, в селі Березняки відбувся флешмоб «Вишиваний шлях», за ініціативою працівників закладів культури, спільно з Березняківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів (директор Валентина Гнатенко).

В флешмобі взяли участь учні школи та молодь села в супроводі директора будинку культури Наталії Макової, художнього керівника Оксани Левченко, завідуючої бібліотекою Оленою Андрієнко та вчителя з фізичної культури Миколи Піхітова.

Учасники флешмобу у вишиванках проїхалися колоною вулицями села, а також відвідали могили та пам’ятні знаки молодшого сержанта загиблого в зоні АТО Руслана Чубатенка та загиблого воїна – інтернаціоналіста Володимира Куценка.

Метою заходу було виховувати в молоді патріотизм, любов до рідної землі, до народних традицій та обрядовості, а головне, щоб вишиванка була не на тілі, а в серці.

Даний флешмоб в селі Березняки проводиться в перше та не в останнє, ми плануємо щороку проводити подібні заходи об’єднуючи в єдиний шлях сусідні села.

Наталія Макова,
директор Березняківського
сільського будинку культури
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *