У Балаклеї відзначили випуск Університету третього віку

Днями в селі Балаклея відбувся випуск слухачів Університету ІІІ віку та пленум ветеранів району, який провів голова районної організації ветеранів Сергій Латенко. У порядку денному пленуму було 2 питання.

Про підсумки VІІ з’їзду ветеранів України та завдання первинних ветеранських організацій по виконанню його рішень виступив запрошений на Пленум голова обласної ветеранської організації Володимир Веретільник. В обговоренні взяли участь голови рад ветеранів сіл району, а також гості, яких цього разу прибуло чимало.

Другим питанням порядку денного Пленуму розглянули «Інноваційні форми і методи соціального обслуговування громадян поважного віку та спільна робота по їх впровадженню територіального центру соціального обслуговування району та ветеранських організацій». Оскільки в селі Балаклея вже третій рік діє «Університет ІІІ віку» і саме в цей день був випуск ІІІ курсу «Краса і здоров’я», всі присутні мали нагоду послухати звіти про навчання від слухачів університету, про те, чого досягли за рік.

До слова запросили ректора Університету ІІІ віку «Осіннє золото», директора територіального центру соціального обслуговування району Галину Кравченко. Вона вручила сертифікати про закінчення ІІІ курсу 30 випускникам і щиро подякувала їм за старанність у навчанні, за те, що були активними слухачами, що, незважаючи на хвороби, клопоти і проблеми, і в сніг, і в дощ, і в мороз, і в спеку приходили на лекції, сповнені прагненням дізнатись щось нове, поділитися своїми думками, передати досвід і просто поспілкуватися.

Галина Кравченко висловила щиру вдячність всім, хто підтримував, допомагав і брав активну участь у діяльності Університету:

Це Балаклеївський сільський голова Ростислав Ситнік, викладачі – лікарі районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, вчителі, психологи місцевої школи, бібліотекарі, працівники культури.

В усіх починаннях активно підтримували ветеранів голова районної адміністрації Андрій Колесник та заступник голови райдержадміністрації Людмила Абрамова, яка й сама була лектором Університету.

Організовували поважних студентів, дбали про належні умови навчання голова ветеранської організації села Лідія Синільник та декан факультету Тамара Лихолай.

Гості щиро вітали ветеранів. Від випускників з теплими словами подяки організаторам та викладачам курсу виступили голова ветеранської організації села Лідія Синільник та староста курсу Дора Симоненко.

Цього дня випускники зачаровували всіх присутніх барвистим українським вбранням, усмішками, помолоділими та сяючими обличчями і, звичайно, чудовими українськими піснями, адже слухачі беруть активну участь в художній самодіяльності, є членами народного фольклорного колективу «Журавка».

Вперше у Пленумі взяв участь Народний депутат Сергій Рудик, його помічник Лідія Зайва, були присутні голова районної ради Володимир Грошев, заступник голови райдержадміністрації Людмила Абрамова, депутати обласної та районної рад, окремі сільські голови, кореспонденти обласних та районних ЗМІ».

Найбільша цінність Університетів, клубів та любительських об’єднань ветеранів, а їх в районі діє вже в 10 селах, це те, що всі люди поважного віку відчувають себе потрібними, мають можливість спілкуватися, продовжують пізнавати світ, доказують собі і всім, що жити треба на повну, відкривати все нові можливості для себе. І в цьому переконалися всі присутні на випуску. Учасникам пленуму, зокрема, головам ветеранських організацій сіл, дуже сподобалось, як у Балаклеї живуть і дбають про своє довголіття ветерани, що вони захопились ідеєю створити подібні осередки і в своїх селах.

Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *