У Балаклеї капітально відремонтували дорогу Н-01 Київ–Знам’янка

изображение_2021-05-13_103601-768x432У селі Балаклея на Смілянщині ще рік тому тут була дуже “вбита” дорога Н-01 Київ–Знам’янка. Нині, завдяки програмі Президента “Велике Будівництво”, місцеві жителі, підприємці, туристи отримали нові комфортні умови для життя й роботи, зазначив у своєму Facebook-дописі очільник Черкащини Олександр Скічко.

При спілкуванні інвестори часто просять інформацію не тільки про інвестиційний потенціал громад, але й минулий. Якщо колись було й успішно працювало, отже, цю базу цілком можна відновити. У Балаклеї Смілянського району ціле століття дуже активно розвивалося виробництво цукру. Ще в 1838 році граф Бобринський побудував тут цукровий завод. Він уже давно не діє, але приміщення збереглися до сьогодні. Наразі у селі є кондитерська фабрика, яка займається випуском різних видів карамелі; фермерські господарства. Тут добре розвинена торгівля. Є школи, дитсадки, будинки культури, бібліотека, амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

Через село пролягає дорога Н-01 Київ–Знам’янка. Їй понад 30 років, і її жодного разу капітально не ремонтували. Зараз ця дорога майже повністю відремонтована. Це ще один приклад якісних змін завдяки програмі Президента #ВеликеБудівництво.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *