У Балаклеївській громаді розпочала працювати сучасна поліцейська станція

Відсьогодні сучасна поліцейська станція функціонує в Балаклеївській ОТГ. Вона вже 35 в Черкаській області. Безпековою ситуацією та жителями цієї громади опікується поліцейський офіцер Дмитро Міщенко.

Відкривали станцію заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області Олексій Прокопенко та голова Балаклеївської ОТГ Олена Благовісна. Завітали на відкриття й місцеві жителі.

“Відкриття поліцейської станції стало можливим завдяки цілеспрямованій роботі та взаємодії місцевої влади й поліції. Наша мета – забезпечити постійну присутність поліцейського на території обслуговування, покращити якість поліцейського сервісу для громадян”, — сказав Олексій Прокопенко.

Під опікою офіцера громади, капітана поліції Дмитра Міщенка, який відтепер тут працює, мешканці сіл Балаклея, Костянтинівка, Теклине, Мале Старосілля, Будки та Плоске. А оперативно добиратись до всіх, хто потребує його допомоги, поліцейський зможе на службовому автомобілі «Renault Duster», який обладнаний всім необхідним для профілактики правопорушень на території обслуговування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.