У Англії нещодавно виявили 700-літній храм

1489221801_3d08a820dd164969ed847a07c99c9cddНа території Англії під землею був нещодавно виявлений 700-літній храм, що належить в далекій давнині ордену Тамплієрів.
Знахідка зафіксована в західній частині країни.На заході Англії вдалося випадково виявити під землею храм, який в давнину належав ордену Тамплієрів. Знахідка виявлена в одній із стародавніх підземних печер.

Приблизний вік виявленого храму становить десь близько 700 років. Сам храм має досить незвичайну за своїм внутрішнім дизайном архітектуру і складається з великого числа майстерно створених аркових входів і виходів. Печеру знайшли під полями Шропширі, інформує Телеграф.
Наукові експерти зізналися, що їх вразив той факт, що даний храм зберігся практично в ідеальному стані, враховуючи його вік. Більш того, дуже дивно, що повз нього щодня проходили сотні людей, при цьому ніхто з них навіть не здогадувався про його існування, а тим не менш знахідка представляє справжню історичну цінність.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “У Англії нещодавно виявили 700-літній храм”

  1. Так коментує:

    700 лет? Так ведь это эпоха расцвета роССийского государства. Это руССкий храм, а значит и земля около него исконно руССкая.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *