У 32 рази більше норми: у Тясмині виявили значні відхилення проб води

аналіз водиДержекоінспекція Центрального округу на упередження кризових ситуації щодо заморів живих водних організмів у травні 2020 року провели спостереження та відібрали проби поверхневої води річок Тясмин, Суха Згар, Уманка та Рось.

Про це повідомив начальник управління екологічного нагляду Олександр Позняков.

Зокрема, щодо Тясмину, вимірювання показників складу та властивостей проб вод, які скидаються після очисних споруд смілянського “ВодГео” та Кам’янського водоканалу, показали значні відхилення за різними показника.

Так, 13 травня були взято відбір проб поверхневої води р.Тясмин в місці скиду вод після очисних споруд КП «ВодГео». Показники завислих речовин перевищені в 2 раз, ХСК в 1,9 раз, БСК5 в 3,7 рази, азоту амонійному в 32 рази.

Відбір проб поверхневої води р.Тясмин в місці скиду вод після очисних споруд РКП «Камʼянський водоканал» і виявлені перевищення по завислих речовинах в 3 раз, ХСК в 3,3 раз, БСК5 в 2,6 рази, концентрація азоту амонійного становила більше 24 мг/дм.куб.

По даним фактам перевищення гранично допустимої концентрації Держекоінспекція направила до міських рад листи щодо вжиття відповідних заходів реагування для покращення водних об’єктів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *