Тиждень правових знань у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

DSCN6956З 2 по 9 жовтня 2017 року у державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» був проведений Тиждень правових знань з нагоди Дня юриста, який відзначався 8 жовтня.
У рамках тижня для учнів та педагогічних працівників закладу було організовано та проведено ряд профілактичних, інформаційно-просвітницьких та культурно – мистецьких заходів.
Мета, яку ставили перед собою організатори проведення Тижня правових знань полягала, передусім, у переконанні учнів у перевазі здорового способу життя над шкідливими звичками, у формуванні у свідомості учнів сталого стереотипу психологічно та фізично здорової особистості, яка стане успішним громадянином успішної держави. Для досягнення мети було проведено наступні заходи. Учні прийняли участь у конкурсі малюнків «Права людини очима підлітків», оформлювали стіннівки «Навички протидії шкідливим звичкам» за методом «Розмовляюча стіна», також учні виявляли свої знання з особистих прав людини і громадянина у складанні кросвордів. Під час правової вікторини «Моє право на здоровий спосіб життя» учні дізналися інформацію, що державна політика України спрямована на підтримку поширення пропаганди здорового способу життя серед молоді. Були проведені тренінгові заняття про рівність всіх громадян перед законом «Ми рівні в своїх правах», інформаційна година для педагогічних працівників «Формування позитивної мотивації підлітків на здоровий спосіб життя»; тематичні години «Здоровий спосіб життя очима сучасної молоді» та «Кримінальна відповідальність неповнолітніх; діти за гратами». Під час проведення відкритого виховного заходу на тему: «Здоровий спосіб життя – шлях до подолання насильства» учням було запропоновано альтернативу агресивній поведінці в начальному закладі, вдома, з друзями, яка полягала у любові, увазі до своїх близьких, рідних людей та небайдужості до оточуючих. Тренінг «Формування навичок безпечної поведінки» допоміг учням побудувати у свідомості алгоритм дій, які допоможуть подолати насильство у власному житті.
Учні переглянули відео-лекцію Марії Грибанової «Уся правда про наркотики».
По завершенню тижня була проведена лінійка, як заключний захід присвячений звіту за проведений Тиждень правових знань.
Організаторами заходів були викладачі права, соціальний педагог, практичний психолог, юрист, фахівці Смілянського МЦСССДМ та лідери учнівського самоврядування.
viber imageviber image 7

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *