Тиждень правових знань для смілянських школярів

photo_2020-12-11_10-22-43_(2)Одним із завдань сучасної шкільної  правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. У школі №3-колегіумі щорічно проводиться Тиждень правових знань,  який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Цього року до проведення Тижня правових знань активно залучились класні керівники. На базі кожного класу було проведено цікаві творчі заходи: інформаційні хвилинки, творчі правові конкурси, брейн-ринг, тренінгові заняття, квести, інтелектуальні змагання.

У рамках тижня вчителем історії та правознавства Анастасією Шаматовою проведено  Всеукраїнський  урок  «Права людини» з нагоди проголошення  Загальної  декларації прав людини. Під час уроку акцент було зроблено на те, що основна мета правової освіти в нашій державі – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми, установами.

Анастасія Ренатівна також організувала разом з учнями 10 класу урок громадянської освіти у формі конференції, на якій учні представили свої проєкти на тему: «Конфлікти та юридичні шляхи їх вирішення».

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *