Тиждень освіти для сталого розвитку у школі №1

Image-244З метою пропагування екологічної культури, прищеплення бажання захищати навколишнє середовище, формування любові до природи, розуміння значення сталості у житті людини в школі №1 організували тиждень «Освіти для сталого розвитку».

Тиждень розпочався зі шкільної лінійки, під час якої дітей ознайомили із запланованими заходами та з  виступу учнів – членів екологічного гуртка, які розповіли про глобальні цілі сталого розвитку, що входять в наше життя з кожним днем все більше і більше.

В урочистій обстановці було підведено підсумки шкільного конкурсу  по розробці логотипу на блокнот, виготовлений із вторинної сировини. Переможцем конкурсу членами журі визнано найактуальнішу роботу учениці 7-Б класу  Федорець Анастасії.

viber-image-1Визначено  переможців та  нагороджено Почесною грамотою «Рятувальники дерев»найактивніші класи по збору макулатури:

І місце – 8-А та 8-Б класи.

ІІ місце – 5-А, 6-А, 7-Б, 11 класи.

ІІІ місце – 7-А, 9-А, 9-Б, 10 класи.

Учнів,  які зробили найбільший внесок у поповнення класного контейнера  по збору макулатури, відзначено дизайнерськими блокнотами з переробленого паперу.

Прес-центр школи №1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *