Тиждень із національними акцентами

У рамках проекту “Культурний фронт” до дня української писемності та мови в будинку культури ім. Т.Шевченка відбулись зустрічі в творчому об’єднанні “Сонечко” та “Допитливі чомусики”. Разом з батьками діти пізнавали багатство, красу і мелодійність рідного слова за допомогою народної творчості.

З теплом зустрічали відвідувачів і в міських бібліотеках. У дозвіллєвому клубі «ДОКА» розвивали розумові здібності логічними іграми та отримали заряд позитиву.

Центральна міська бібліотека ім.О.Журливої та центральна бібліотека для дітей долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2022.

Учасники традиційних вівторкових зустрічей у дитячій бібліотеці зібралися на вечірку в українському стилі “Все буде Україна!”, яку організували аніматори команди «Happy Land».

Майстер-клас з декупажу від Світлани Клименко «Декор своїми руками» відбувся в дитячій книгозбірні. Учасники виготовляли декоративну тарілку з патріотичним орнаментом.

Окрім того, бібліотекарі юнацького сектору центральної міської бібліотеки ім. О. Журливої провели мовознавчу годину «Українська як код нації» для учнів школи №3-колегіуму.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.