Тиждень іноземних мов у смілянському колегіумі

IMG_20190206_123017Наприкінці січня у школі №3-колегіумі, цікаво та змістовно пройшов тиждень іноземних мов. До проведення заходів  активно залучилися  учні всіх класів, діти взяли участь у виставці плакатів «Liberation of Smila».

Протягом тижня малюки 1-х класів створювали «Magic ABC» (Магічну абетку). Для учнів початкових класів провели «Fun day. Games and Activities» (День ігор).

Учні 4-7-х класів брали участь у конкурсі читців англійської поезії. Під час заходу присутні згадали поезію Генріха Гейне та переглянули відеоролик, створений старшокласниками. Учні 5-х класів з великим захопленням поринули в світ мистецтва  під час заходу  «У світі  поезій  Роберта Бернса”. Учні 5-6-х класів залучилися до проведення літерно-мистецького заходу «Shakespeare lives in language» (Шекспір живе у мові), а також мали можливість ознайомитися з цікавими та незабутніми історіями «Storytelling» (англійські історії).

Учні 7-9-х класів спробували себе у ролі перекладачів «Buddy Translators» (Друзі перекладачі). Знавці мови 9-х класів змагалися на брейн-ринзі  «I know English». Молодь 10-11-х класів продемонструвала свої знання з мови на інтелект-шоу «Подорож Великобританією».

Протягом насиченого та цікавого тижня діти поглибили свої знання з іноземних мов, розвивали навички комунікації, отримали багато позитивних емоцій.

Прес-центр школи №3-колегіуму 

IMG_20190206_123017 IMG_20190206_125401

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *