День безпечного Інтернету у смілянському колегіумі

0-02-05-1f9f6ff41871d7512fcf3ac07fba555a021f45c9c14dfd8fee19a36fa79dd92f_687bed6f3f19e53bДень безпечного Інтернету — щорічне світове свято для всіх користувачів Інтернету. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Тема Дня безпечного Інтернету цього року — „Разом для найкращого Інтернету”.

У школі №3-колегіумі традиційно провели Тиждень безпечного Інтернету.

Учні 11 класу провели онлайн-дослідження «Факт чи фейк про інтернет» та результати цього оформили у вигляді різноманітних плакатів, які в подальшому застосували для наочності у інших класах.

Учні 10 класу створити електронну базу даних різноманітних вправ для проведення уроків по безпеці Інтернету. Це – кросворди, плакати, ребуси, роздаткові картки тощо.

З учнями 9-х класів був проведений тренінг «Конфіденційність – ваш найдорожчий здобуток» та турнір знавців інформатики. Учасники заходів отримали позитивні емоції та мотиваційні сертифікати.

Учні 5-х класів взяли участь у онлайн-змаганні «Володар клавіатури». Всі отримали велике задоволення та пам’ятні сертифікати.

Третьокласники відправились у подорож з Гугликом та розкривали свої суперсили.

Учні 6-х, 7-х та 8-х класів протягом тижня проходили вебквест «У країні інформаційних технологій». Відкриваючи нові кейси та виконуючи завдання учасники здобували для себе цікаву та корисну інформацію з сфери ІТ. Перемогу отримала учениця 6-Б класу Сівак Лілія. Хороші результати показали: Мачульська Маргарита (учениця 6-А класу), Григор‘єва Іванна (учениця 6-Б класу), Гончаренко Анна (учениця 8-А класу), Гончаренко Єлизавета (учениця 6-Б класу), Карпань Поліна (учениця 7-А класу)

Кожен користувач всесвітньої мережі повинен пам’ятати, що самі він відіграє важливу роль у створенні кращого, безпечного, корисного Інтернету для всіх. Тож ми сподіваємося, що учні нашої школи-колегіуму, мандруючи Інтернетом, стануть компетентними, грамотними дослідниками, творцями цікавого контенту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *