Тиждень англійської мови в школі №3-колегіумі

20171222_094601_новый размерEnglish Week став майданчиком для збереження кращих традицій та впровадження інновацій. Формат тижня – не тільки конкурси, пісні та драматизація, це можливості для всіх учнів навчального закладу бути активними та продемонструвати високий рівень англійської та акторської майстерності, розмаїття виставкових робіт і декорацій.
Протягом тижня у школі №3-колегіумі працювали мовні студії, які проводили вчителі навчального  закладу – Наталія Голоднюк, Людмила Кієнко, Тетяна Григорів, Оксана Устименко, Тетяна Миронюк. Ці студії проведено у нестандартних формах: екологічному квесті, віртуальній подорожі Україною,  дебатних обговорення актуальних для підлітків тем «Дружба та взаємодопомога». Учні також відчули потребу у володінні корисною інформацією та спробували себе у якості креативних дизайнерів засобами іншомовного спілкування.

В рамках тижня англійської мови в школі проводилися такі заходи: конкурс на кращий відео-проект “The importance of studying  English?”, PIXAR in a box (мультфільми, що сприяють вивченню мови); виставка літератури «Books’ lab» (література англомовних країн), The art of storytelling. We are all storytellers., он-лайн тестування на перевірку рівня володіння англійською мовою і, звичайно, перегляд фільмів про англомовні країни.

Мета проведених заходів була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з англійської мови.

Прес-центр школи №3-колегіуму

20170620_122141_новый размер 20171117_091545_новый размер 20171122_124553_новый размер

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *