«Ти потрібен»: як у Смілянському центрі зайнятості допомагають знайти роботу ВПО

Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб на новому місці. Зокрема, це:

послуги з працевлаштування. Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню ВПО та здійснює пошук підходящої роботи, у тому числі залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, суспільно корисних робіт. Самостійний перегляд актуальних пропозицій роботи на Єдиному порталі вакансій або через чат-бот у Telegram;

професійне навчання. Професійне навчання безробітних за робітничими професіями, які користуються попитом на ринку праці, на замовлення роботодавця або для самозайнятості особи;

ваучер. Для ВПО, які мають професійну-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, є можливість отримати ваучер на навчання (на сьогодні – це майже 27 тис. грн). Ваучери видаються за затвердженим Мінекономіки переліком професій і спеціальностей. Надання грантів для створення або розвитку власної справи.

У рамках проєкту єРобота служба зайнятості супроводжує дві грантові програми, якими можуть скористатись ВПО:
– “Власна справа” – розмір мікрогрантів становить до 250 тисяч гривень;
– Грант учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей – від 250 тисяч гривень до 1 мільйона гривень.

Головною умовою отримання грантів є створення нових робочих місць.

За детальною інформацією звертайтеся у Смілянське управління ЧФ Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м.Сміла, вул. Соборна, 68 або за тел.: 093 479 72 44.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.