Творчі та пізнавальні канікули: смілянських школярів заохочують пізнавати рідний край та вчать креативності

Зимові канікули мають бути цікавими, пізнавальними та часом для розвитку. У цьому переконуються смілянські школярі. Під час канікул учні смілянських шкіл побували на виставі та її лаштунками, займалися апсайклінгом, а також дізналися історію рідного краю через новорічні іграшки.

Учні Смілянської школи №13 відвідали Черкаський драматичний театр та переглянули цікаву виставу «Снігова королева». Побували за лаштунками театральної сцени та познайомилися з акторами. Театр позитивно впливає на дітей будь-якого віку, адже він не тільки формує естетичний смак, а й спонукає глядача поринути в прекрасний світ театрального дійства, засвоїти людські цінності, поринувши у світ емоцій та почуттів.

Творчі канікули і в учнів 4-Б класу школи №7. Діти долучилися до творчої роботи, апсайклінгу, в результаті чого непридатні матеріали отримують друге життя.

Хлопці за допомогою таких матеріалів виготовили машинку з реактивним двигуном. А дівчатка в цей час за чашечкою чаю виготовили новорічні прикраси, насолодилися новорічною атмосферою і поділилися своїми планами на 2023 рік.

Під час зимових канікул учні школи №4 відвідали міський краєзнавчий музей та дитячу бібліотеку.

Учні 5 і 6 класу стали учасниками екскурсії краєзнавчого музею, оглянули експозиції та познайомилися з історією створення в Україні новорічних ялинкових прикрас. Діти з цікавістю слухали захопливу розповідь про традиції вшанування Нового року і Різдва. А потім школярі розім’ялися в міському парку, повернувшись додому після прогулянки з позитивними емоціями та гарним настроєм.

Учні сьомого класу пізнавально та весело провели час у міській дитячій бібліотеці. Школярі дізнались про народні традиції святкування Нового року та Різдва Христового, переглянули пізнавальні відео, насолодились чудовими музичними номерами від талановитих вихованців школи мистецтв та весело провели час за чаюванням.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.