ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ЛІТОБ’ЄДНАННЯ “ТЯСМИН”

1635951959908У творчій студії комунального підприємства «Медіа-центр» відбулося чергове засідання літературного об’єднання «Тясмин». До традиційних зібрань долучилися нові учасники. Вперше завітав Володимир Каптенко – поет і композитор із села Самгородка, автор пісень із збірки «Оспівана в легендах і піснях». Володимир Григорович розповів про свій життєвий та творчий шлях, зачитав вірші. Вперше взяли участь у засіданні також голова ради ветеранів села Самгородка Алла Корніцька та досвідчений фахівець в галузі культури, багаторічний керівник районного відділу культури Алла Нечипоренко.

IMG_20211029_172554Вони були ініціаторами знайомства Володимира Каптенка з літераторами і журналістами саме в такому форматі та більш широко презентували його поетично-музичний доробок. Кожен з присутніх зміг задати запитання, поділитися враженнями, представити на загал власні твори.
На засіданні традиційно головував керівник літературного об’єднання «Тясмин» Анатолій Горбівненко. Такі зібрання за «круглим столом» проходять раз на місяць, в останню п’ятницю. Творчу інтелігенцію Сміли та Смілянщини гуртують міськрайонні осередки Національних Спілок журналістів, письменників та краєзнавців України, літературне об’єднання «Тясмин», редакція газети «Сміла», КП «Медіа-центр». Такі зустрічі – це простір для знайомства з творчообдарованими особистостями та їх доробками, обговорення літературно-мистецьких подій, обмін досвідом , майстер-класи для початківців та аматорів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *