Творча зустріч «Бібліотека збирає друзів»

119030486_2872279326391878_96291822932538861_o7 вересня виповнилося 58 років з дня смерті видатного українського письменника Тодося Осьмачки, якому випало жити й творити в нелегкі часи та пізнати непросте життя в еміграції. За кордоном були написані поетичні та прозові твори, завдяки яким Тодось Степанович здобув славу видатного майстра західноєвропейської української діаспори і всієї України.

З метою вшанування пам’яті видатного земляка в дитячій книгозбірні відбулася зустріч Володимира Ткаченка та Ігоря Коваленка з учнями 4-А класу НВК «Лідер» (класний керівник Світлана Артеменко).

Володимир Тарасович та Ігор Леонідович – відомі на Черкащині поети, прозаїки-гумористи, автори багатьох поетичних творів для дітей та дорослих, також є співзасновниками та Благодійного фонду «Тодось Осьмачка».

Під час творчої зустрічі гості ознайомили школярів із життям та творчою діяльністю відомого письменника, презентували краєзнавчу літературу та літературну газету «Студія Тодося Осьмачки».

Володимир Тарасович, як знаний майстер гумору, розповідав дітям цікаві та дотепні гуморески, а Ігор Леонідович читав власні вірші.

Також Фонд книгозбірні поповнився новою краєзнавчою літературою. Юні відвідувачі ж отримали в подарунок книги з автографами від авторів та приємні враження від творчої зустрічі, інформують у центральній бібліотеці для дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *