Творча майстерня: «Лялька – мотанка – оберіг української родини»

Днями до книгозбірні запросили учнів 5-Б класу Ліцею «Лідер». Діти відвідали заклад разом із класним керівником Тетяною Клячко і асистентом вчителя Аллою Карчевською, та взяли участь у творчій майстерні по виготовленню української ляльки – мотанки.

Школярі дізналися історію традиційних українських народних іграшок, які ввібрали в себе частинку душі цілого народу; оглянули виставку виробів, зроблених народними майстрами із природніх матеріалів – дерева, глини, ниток, тканини.

Також, діти дізналися, чому особливе місце серед іграшок посідає лялька-мотанка – сакральний символ, оберіг українців з давніх часів і до сьогодення.

Ліцеїсти прослухали розповідь бібліотекаря про значення елементів одягу ляльки, які мають певну символіку. Опісля приступили до виготовлення самої ляльки.

Діти працювали терпляче і старанно, вкладаючи в роботу свою добру енергетику і вміння, тим самим надаючи іграшці унікальності, як це роблять справжні майстри. Світ української іграшки – доброї, веселої, яскравої – різнобарвний, як і сама історія життя українського народу він сягає глибокої давнини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.