Цифрові гроші: українцям презентували новий освітній серіал на платформі «Дія. Цифрова освіта»

Міністерство цифрової трансформації України спільно з НБУ і ПриватБанком презентувало новий освітній серіал про цифрові гроші.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Освітній серіал дозволить дізнатися, як використовувати смартфон замість гаманця, як сплачувати комунальні послуги чи поповнити рахунок мобільного, не виходячи з будинку, які основні правила використання картки, що допоможуть уникнути неприємних ситуацій.

Освітній серіал складається з 7 серій тривалістю 7-8 хвилин. Участь у серіалі взяли представник ПриватБанку Сергій Макаренко та голова громадської організації «ІТ-бабусі» Ольга Філіппова.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що сплачувати онлайн безпечніше, адже немає контакту з купюрами. Цей серіал орієнтований у першу чергу на людей поважного віку. І це вже 12-й освітній серіал на платформі Дія.Цифрова освіта. 

За словами директора департаменту комунікацій Національного банку України Наталії Бондаренко, значна частина українського суспільства не користується фінансовими послугами. Є певні питання фінансового життя, зокрема як управляти своїм бюджетом, які досить рідко обговорюються. Фінансова грамотність українців — це нова функція.

У найбільшій фінансовій установі України, ПриватБанку, де обслуговується понад 20 млн. українців, переконані, що сьогодні навчатися користуватися цифровим банком, електронними засобами розрахунків є важливим для захисту власного здоров’я всім українцям, і особливо людям старшого покоління.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *