«ЦВК: просвіта» – онлайн-курс про вибори

вибориРозпочав роботу освітній портал «ЦВК: просвіта», що створений для виборців України, які голосуватимуть вперше, членів виборчих комісій та спостерігачів, а також інших учасників виборчого процесу.

Про це інформує osvita.ua.

На платформі доступний перший навчальний курс «Просто про вибори», який розповідає для чого потрібні місцеві вибори, хто та за кого може голосувати, які є правила безпеки в умовах пандемії та якими бувають типові виборчі правопорушення.

Користувачі сайту можуть дізнатися історію розвитку виборів, основні принципи та виборчі стандарти, види виборчих систем та процедур, як в Україні, так і в інших країнах cвіту.

Майбутні курси, що створюватимуться на платформі, також будуть корисні для суб’єктів виборчого процесу та роз’яснять особливості нового Виборчого кодексу України.

Платформа створена на запит Центральної виборчої комісії за підтримки проєкту Ради Європи «Підтримка прозорості, інклюзивності та чесності виборчої практики в Україні».

Проєкт покликаний розказати, чому вибори як на місцевому, так і на загальнонаціональному рівні важливі для демократичного розвитку держави, показати, як вибори влаштовані та організовані, заохотити громадян брати участь у виборах та робити усвідомлений вибір.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *