Цьогорічний січень увійшов в п’ятірку найтепліших на увесь час спостережень

погодаСічень завершився, але за весь місяць чправжньої зими так і не було. За оцінками, січень 2020 увійшов у п’ятірку найтепліших за всю історію спостережень та зайняв ІІ місце після 2007 р. Погода у січні відповідала показникам середині листопада або березня.

Про це у мережі Facebook розповів начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань,

За прогнозом, у вихідні, завдяки виходу циклону атлантичної серії, очікується чергова «хвиля тепла». Пройдуть невеликі дощі, денна температура підвищиться до 8-10º тепла, нічна – до 2-4º тепла.

З початку нового тижня, внаслідок проходження холодного атмосферного фронту, очікуються зливові дощі з мокрим снігом, температура дещо знизиться впродовж доби до 0-5º тепла.

В другій половині тижня уся циклонічна система переміститься далі на схід і відкриється доступ до Черкащини арктичним повітряним масам. На фоні відсутності суттєвих опадів значно похолодає: вночі до 7-9º морозу, вдень до 2-4º морозу.

З арозрахунками, у лютому середньомісячна температура повітря очікується -1° (при нормі -4°), кількість опадів – 25 мм (при нормі 38 мм).

Метеорологічна зима так і не настала і цілком ймовірно, що жителям Черкащини доведеться звикати до такого клімату. Є ймовірність епізодичних вторгнень холоду з півночі, проте їх інтенсивність і тривалість не зможуть істотно вплинути на загальну картину. Постійного снігового покриву не очікується.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *