Цьогорічний серпень – один із найбільш посушливих за останні 70 років

серпеньЦьогорічний серпень на Черкащині увійшов у п’ятірку найтепліших і найбільш посушливих місяців за останні 70 років. Він видався найбільш спекотним і найбільш сухим із літніх місяців цього сезону.В деяких районах навіть було встановлено нові рекорди найменшої кількості опадів за місяць, інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

За такої погоди в області поширювалася та поглиблювалася повітряно-ґрунтова посуха, відбувалося подальше падіння вмісту ґрунтової вологи та зниження рівня ґрунтових вод.

Найбільш жорсткі умови, як і в попередній період, спостерігалися у південно-східних районах області. Незважаючи на сухість та розпеченість ґрунту, сівба озимого ріпаку в регіоні продовжується. На сьогодні вже засіяно близько 80% запланованих площ. Однак для появи сходів дуже потрібний дощ.

За прогнозом синоптиків, початок вересня обіцяє бути спекотним та сухим, лише в десятих числах вересня очікується короткочасний дощ та відчутне зниження температури. Загалом вересень прогнозується теплим з кількістю опадів більше норми. То ж аграріям області необхідно використати погожі дні для збирання врожаю.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.