Цьогоріч вдвічі збільшилася кількість бажаючих здати ЗНО з математики

ЗНО21 травня в області з хімії стартує державна підсумкова атестація та зовнішнє незалежне оцінювання. Завершаться вони 15 червня. Складатимуть ЗНО у 48 пунктах оцінювання з дотриманням усіх карантинних обмежень. Про це повідомив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Для проходження державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання в області зареєстровано 10553 особи. У цьому році здобувачі повної загальної середньої освіти мають складати ДПА у формі ЗНО із чотирьох предметів: українська мова, математика, іноземна мова або історія України та один навчальний предмет на вибір учня (студента).

– Зараз удвічі збільшилася кількість зареєстрованих на математику – 10308 осіб, при минулорічному показнику у 5173 охочих, – відзначив Валерій Данилевський. – Відповідно й зросла кількість зареєстрованих учасників з англійської мови – 3554 особи (2020 рік – 2855). Через поширення коронавірусної хвороби, цьогоріч випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні, слухачі, студенти закладів професійно-технічної, довищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від обов’язкового проходження державної підсумкової атестації.

Натомість вони мають право обрати форму державної підсумкової атестації, у тому числі й форму зовнішнього незалежного оцінювання. Хоча минулого року здобувачі повної загальної середньої освіти також були звільнені від обов’язкового проходження ДПА.

Для тих випускників, які не зможуть узяти участь в основній сесії, зможуть зареєструватися для проходження ЗНО у додаткову сесію, яка відбудеться з 29 червня до 14 липня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *