Цьогоріч в області зменшився обсяг виробництва сільгосппродукції

Працівники сільського господарства тримають продовольчий фронт. Як повідомили в обласному управлінні статистики, обсяг виробництва продукції сільського господарства цьогоріч у січні–жовтні проти відповідного періоду 2021 року зменшився на 13%. Продукції рослинництва – на 14%, продукції тваринництва – на 10%.

Сільгоспвиробники області станом на 1 листопада виробили 2,3 млн.т зерна, що на 32% менше обсягу відповідного періоду 2021 року.

Це обумовлене значним скороченням площ збирання та зниженням урожайності на 12 ц з 1 га.

В усіх категоріях господарств проти відповідного періоду 2021 року більше ніж втричі зріс обсяг виробництва ріпаку, що обумовлене розширенням площ збирання та підвищенням урожайності на 3,8 ц з 1 га. Зросло також виробництво сої на 16% (валовий збір склав 204 тис.т).

На зменшення виробництва соняшнику та цукрових буряків вплинуло як скорочення площ збирання, так і зниження на 17% урожайності.

Товаровиробники всіх категорій господарювання області за січень–жовтень виробили 341,4 тис.т м’яса, що на 10% менше відповідного періоду 2021 року, яєць – 637,2 млн.шт (на 4% менше).

Разом із тим, на Черкащині дещо зросло виробництво молока і становило 365,8 тис.т.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.