Цьогоріч у нашій області майже вдвічі зросла кількість нещасних випадків на виробництві

нещасний випадокПід головуванням начальника Управління Держпраці у Черкаській області Олени Лазарєвої та за участі директора ДП «Черкаський ЕТЦ» Сергія Бондаренка і представників підприємств області відбулося розширене засідання колегії Управління.

Керівники підприємств, де протягом року сталися нещасні випадки зі смертельним наслідком, прозвітували про виконання рекомендацій комісій за результатами проведених спеціальних розслідувань нещасних випадків та впровадження заходів безпеки з метою їх попередження у подальшому.

У зв’язку зі зростанням на Черкащині виробничого травматизму в лісовій галузі та будівництві, на розгляд колегії винесено питання розробки заходів, спрямованих покращення безпеки праці на підприємствах цих сфер господарювання.

Зокрема, у сфері будівництва області у 2020 році сталося 4 нещасні випадки з працівниками, у 2021 році їх кількість зросла до 7 випадків.

За результатами засідання колегії учасники напрацювали основні заходи з підвищення ефективності роботи посадових осіб Управління, намітили пріоритети подальшої діяльності, інформують в обласному управлінні Держпраці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.