Цьогоріч у лісах Смілянщини не виявили жодного браконьєра

Ліс повниться дикими тваринами, особливо – цьогоріч. Заборона полювання та природна міграція – передові причини їх великої концентрації у лісах лісгоспу.

Найчастіше у лісах Смілянського лісгоспу можна зустріти диких кабанів. Вони потребують контролю та підтримки. Тож, лісівникам відпочивати ніколи.

Із настанням морозів, коли ліс покривається снігом, для тварин ситуація ускладнюється. Холод, а інколи неможливість добути їжу, можуть стати для лісових мешканців фатальними.

Завдання лісівників – зробити все можливе, аби тварини не гинули, почували себе комфортно. Тому на часі системні рейдування, аби запобігти браконьєрству, а також активна підгодівля.

На щастя, цьогоріч лісівниками не виявлено жодного правопорушника, не складено жодного протоколу за браконьєрство. Однак, рейдові бригади не втрачають пильності й надалі.

У збільшених темпах працює і єгерська служба – до підгодівельних станцій систематично підвозять різноманітні корми. Таких майданчиків у лісгоспі близько ста. На цих локаціях тварини можуть перечекати негоду та підживитися – гіллячковими, зерновими, сіном, солонцями.

Сезон підготівлі в середньому триває 100-120 днів. Головна ціль лісівників – зберегти мешканців лісу та піклуватися про них.

За інформацією Смілянського лісгоспу

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.