Цьогоріч смілянські лісівники виростили понад 9 тисяч саджанців декоративних рослин

c5c6648343e3053038236f826e9c7a2eСмілянські лісівники успішно розвивають декоративний напрямок, мають чимало цікавих і навіть екзотичних рослин, які пропонують до уваги споживачів. Попит на культури невпинно зростає, адже поціновувачі прекрасного перебувають у постійному пошуку нових та незвичних для нашої місцевості видів.

Готуючись до весни, у Смілянському лісгоспі вирощено майже 9 тис. саджанців декоративних рослин (яких близько 100 видів), які будуть реалізовуватися населенню та організаціям для проведення озеленення.

Серед них – туї, ялини та ялівці різних видів, самшит, вейгела, тис ягідний, катальпа, барбарис різних гібридів, дейція, жасмин, магнолія, форзиція, хризантеми, аронія, гібіскус, спірея, тцуга канадська та багато інших видів декоративних порід.

Все це є у Центрі реалізації декоративного посадкового матеріалу, що розташований у Балаклеї біля Смілянського лісництва, куди запрошують усіх бажаючих придбати декоративні рослини, щоб створити на власному подвір’ї справжні куточки затишку та краси. В цьому може допомогти Смілянський лісгосп.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *