Цьогоріч розпочалися заняття у «Школі майбутнього пенсіонера»

83596492_912424662522707_4179547256875122688_o29 січня відбулося перше у цьому році заняття у «Школі майбутнього пенсіонера». Провела його провідний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян Ангеліна Мамаєнко.

Громадяни різних вікових категорій дізналися про зміни у пенсійному законодавстві, про умови та порядок призначення різних видів пенсій.

Фахівець сервісного центру відповіла на запитання про те, як самостійно користуватися онлайн-сервісами вебпорталу електронних послуг, розповіла про новий сервіс – призначення пенсії в «один дотик».

«Е-пенсія» значно спрощує взаємодію громадян з органами Фонду, економить час, оскільки дає змогу подати заяву не виходячи з дому. Щоб мати змогу скористатися цією послугою, необхідно здійснити авторизацію в особистому кабінеті на порталі за допомогою електронного цифрового підпису та відсканувати документи відповідно до запропонованого переліку.

Наприкінці заходу присутні отримали відповіді на особисті запитання та інформаційні матеріали, інформують у Смілянському відділі ПФУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.