Цьогоріч ремонт колій та якість робіт особисто перевірятимуть члени правління Укрзалізниці

remont-kolijСезон робіт з ремонту колій цього року почнеться 31 березня, колійне господарство та колійні машини повністю готові до початку робіт. Про це інформує пресслужба Укрзалізниці.

Загалом департамент колій та споруд у 2022 році запланував капітально відремонтувати та реконструювати 650 км колій, ще 800 км буде оновлено середнім ремонтом. Роботи з підготовки колійного господарства та закупівлі запасних частин до спеціальних машин відбувалися весь минулий рік.

Також було ухвалено рішення взяти під додатковий контроль якість проведення робіт, а апарату директора з економічної та інформаційної безпеки перевірити минулорічні закупівлі запасних частин до колійних машин.

Директору з інфраструктури Роману Черніцькому доручено особисто проконтролювати ремонт на всіх 6 залізницях, члену Правління Павлові Цуберу проконтролювати роботи на 3 залізницях, голова Правління Олександр Камишін особисто проведе контроль готовності до ремонтних робіт на одній із залізниць.

Також під час наради обговорили висновки незалежного аудиту казахського представництва компанії-виробника колійних машин Plasser & Theurer, який був проведений торік взимку. В ньому експерти рекомендували поновити закупівлю оригінальних запчастин до колійних машин цього виробника.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *