Цьогоріч правоохоронці Черкащини розкрили більше кримінальних справ, ніж за останні 5 років

У поліції Черкащини відбулося засідання відомчої колегії щодо аналізу результатів роботи поліції за пів року. Крім того, начальник поліції області окреслив основні плани відомства, пріоритети та завдання в роботі на найближчий час.

У робочій зустрічі під головуванням очільника поліції Черкащини Вячеслава Гуріна, взяли участь заступники начальника поліції області, керівники структурних підрозділів апарату та окремих підрозділів ГУНП, а також керівники територіальних органів поліції.

Упродовж шести місяців поліцією області зареєстровано 76 309 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

За результатами півріччя підрозділами поліції області розкрито найбільшу кількість кримінальних правопорушень за останні 5 років – 3 064. В рамках цих кримінальних проваджень особам оголошено підозру, що на 85,2% більше, ніж у минулому році.

На сьогоднішній день залишається актуальним та пріоритетним напрямком викриття та документування кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, а також незаконного обігу зброї та боєприпасів.

Водночас Вячеслав Гурін зупинився на найближчих планах для органів та підрозділів поліції, визначив основні завдання, пріоритети та плани.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.