Цьогоріч понад 800 черкащан з інвалідністю успішно працевлаштувані

630_360_1597994969-966Підібрати кандидата на інклюзивну вакансію можуть допомогти в службі зайнятості. Саме там знаходяться найповніші реєстри, що дозволяють підібрати фахівців, які найкраще відповідають вимогам і запитам роботодавців, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Протягом січня-жовтня 2021 року працедавці Черкаського регіону подали до обласної служби зайнятості 213 вакансій для праці людей з інвалідністю. Серед них були пропозиції, як для робітників, які не потребують спеціальної підготовки, так і для висококваліфікованих спеціалістів.

За цей період послугами обласної служби зайнятості скористався 3861 шукач роботи з інвалідністю, 872 особи були працевлаштовані. У переважній більшості вони почали працювати водіями автотранспортних засобів, охоронниками, рибалками прибережного лову, спеціалістами державної служби, трактористами-машиністами та ін.

Як наголосив директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко, надання якісних соціальних послуг для людей, які на рівних не можуть конкурувати на ринку праці, було і залишається пріоритетним завданням обласної служби зайнятості.

Для фахівців не є показником група інвалідності людини, яка шукає роботу. Сприяння працевлаштуванню відбувається згідно рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та побажань клієнта. Враховується потреба наприклад, в більш частих або тривалих перервах в роботі, неможливість праці у нічний час тощо.

Якщо порівнювати докарантинний період (2019 рік) з нинішньою ситуацією, то бачимо, що чисельність людей з інвалідністю, які звернулися за сприянням у працевлаштуванні до Черкаської обласної служби зайнятості зросла на 38,2 %. Поряд з цим помічається тенденція до зменшення реєстрації безробітних серед молоді, які мають інвалідність. У порівнянні з 2019 роком кількість таких осіб зменшилася на 1,2 %

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.