Цьогоріч області може знадобитися до 3,5 тисяч «пакунків малюка»

Пакунок малюкаДо кінця року на Черкащині може знадобитися близько 3500 «бейбі боксів». Такі дані надали заклади охорони здоров’я області.

Загалом, на кінець минулого року залишок «пакунків малюка» в області становив 660 штук, повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

– Наприкінці минулого року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, якою спрощено процедуру отримання «пакунка малюка» та виплати грошової компенсації її вартості, – відзначив директор Департаменту Руслан Чикало. – У разі неотримання «пакунка малюка» протягом 30 днів з дня народження дитини з незалежних від отримувача причин, батьки мають право на грошову компенсацію. Її можна отримати звернувшись до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Постанова Кабміну, зокрема, спростила:

батькам новонароджених дітей не потрібно подавати довідки про неотримання «пакунка малюка» у закладі охорони здоров’я в паперовій формі;
уточнено механізм звернення за отриманням грошової компенсації через «єМалятко» шляхом подання заяви в електронній формі;
надано право на отримання «пакунка малюка» у разі народження дитини на тимчасово окупованій території України;
удосконалено механізм здійснення контролю за цільовим використанням коштів грошової компенсації тощо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.