Цьогоріч на водоймах області загинули 9 осіб, у їх числі двоє дітей

Уже дев’ятеро людей загинули на водоймах області цьогоріч. Двоє із них – діти. Про це повідомив директор департаменту цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії із правоохоронними органами ОВА Сергій Озеран на брифінгу в медіацентрі, передає пресслужба Черкаської ОВА.

– Статистика невтішна, – зауважив він. – Саме тому проведення безпекових заходів надважливе. Роботу в цьому напрямі ведемо спільно із обласним управлінням ДСНС. Безпечний простір для населення в місцях масового відпочинку людей – наше першочергове завдання.

Директор департаменту наголосив, що задля організації безпечного простору для населення в місцях масового відпочинку громади на місцях мають проводити низку заходів. Ідеться про створення та комплектацію сезонних рятувальних постів, визначення місць, що заборонені для купання, проведення профілактичних заходів, організацію проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи тощо.

– Воєнний стан диктує нові вимоги часу, – додав Сергій Озеран. Враховуючи цинізм російських агресорів, місця скупчень цивільного населення, теж перебувають під загрозою. Тому надважливим є доступ до найближчих укриттів та наявність покажчиків руху до них. Це про безпеку людей. Про їхній захист.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.