Цьогоріч доглядальникам Черкаського району виплатили 1,3 мільйона гривень

соціальна послугиСоціальні послуги – це дії, спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків. Можуть надаватися одна або одночасно декілька соціальних послуг.

У Черкаському районі функціонує 19 центрів надання соціальних послуг територіальних громад. У міських, сільських територіальних громадах надаються різноманітні соціальні послуги, зокрема, догляд вдома, підтримане проживання, соціальна адаптація, надання притулку, консультування, догляд та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних тощо.

Соціальні послуги можуть оплачуватися з бюджетних коштів та з установленням плати залежно від доходу отримувачів соціальних послуг або коштом отримувача соціальних послуг або третіх осіб.

Для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів особа або її законний представник подає органу соціального захисту населення за місцем свого проживання/перебування заяву про надання соціальних послуг.

В управлінні соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації щомісячно нараховуються виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду.

У 2021 році нараховано 246 особам на суму 1 341, 6 тис. грн, повідомили у Черкаській РДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.