Цьогоріч до центру зайнятості звернулися більше 800 учасників АТО

У січні-червні 2018 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 842 безробітних військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.  З них 76 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 726 атовців.

Серед учасників АТО, зареєстрованих у службі зайнятості, майже половина – віком до 35 років, близько третини – від 35 до 45 років, приблизно кожен п’ятий – старший 45 років.

За сприяння обласної служби зайнятості у січні-червні  цього року  отримали роботу 219 учасників АТО, з них 14 осіб з інвалідністю. Структура робочих місць, на які були працевлаштовані бійці, така:

– за розділами класифікацій професій: 48% учасників АТО працевлаштувалися на місця робітників з обслуговування, експлуатації, складання устаткування та машин; 12% – на місця, що не потребують спеціальної підготовки; 12% – на місця керівників (менеджерів) та професіоналів;

Безымянный

– за видами економічної діяльності: 24% безробітних працевлаштовані  у переробній промисловості, 20% в оптовій та роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів, 16% в тимчасовому розміщенні та організації харчування.

Військових долучають і до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Станом на 1 липня 2018 року, статус безробітного мав 351  учасник АТО, з них 304 отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги становив 4599 грн.

Офіційний сайт Смілянської міської ради

за інформацією відділу статистики та прогнозування ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *