Цьогоріч до кримінальної відповідальності 27 працівників різних установ та служб

16 жовтня під головуванням керівника Черкаської обласної прокуратури Ігоря Домущея відбулася координаційна нарада щодо стану виявлення та розкриття кримінальних правопорушень, підслідних органам державного бюро розслідувань, на території Черкаської області.

Директор Територіального управління ДБР Сергій Корінь інформував, що задля забезпечення належного захисту громадян, суспільства та держави від злочинних посягань в умовах воєнного стану з урахуванням основних пріоритетів у діяльності правоохоронних органів держави вжито комплекс заходів.

Цьогоріч, за результатами спільної роботи органів прокуратури і державного бюро розслідувань, до кримінальної відповідальності притягнуто 27 осіб, серед яких: 13 – працівники поліції, 4 – ДСНС, 2 – ДМС, 1 – ДПС, 1 – Національної гвардії, 2 – майстри лісу.

Продовжується робота з розшуку, арешту і подальшої конфіскації або примусового вилучення активів осіб, причетних до збройної агресії, а також об’єктів права власності російської федерації та її резидентів у дохід України.

Керівник обласної прокуратури зауважив, що встановлення справедливості в суспільстві в умовах воєнного стану шляхом викриття, ефективного розслідування та притягнення до відповідальності недобросовісних правоохоронців є спільною місією обласної прокуратури та Територіального управління ДБР.

Учасники наради озвучили свої пропозиції та напрацювання, а також визначили конкретні кроки для реалізації комплексу узгоджених заходів, спрямованих на подальшу протидію кримінальним правопорушенням, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.