Цьогоріч 9 черкащанок відкрили власну справу за сприяння служби зайнятості

жінка підприємецьМіжнародний День Жіночого Підприємництва – це глобальна ініціатива, спрямована на підтримку та розширення прав і можливостей жінок-підприємців у всьому світі. Вперше цей день відзначили 19 листопада 2014 року в Нью-Йорку в резиденції ООН.

Для підтримки малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць, Черкаська обласна служба зайнятості допомагає безробітним у відкритті власної справи.

Після отримання всього спектру інформаційно-консультаційних послуг, жінка проходить курси цільового призначення за навчальною програмою «Підприємництво та бізнес-планування». Після навчання, майбутні підприємці захищають бізнес-план та отримують одноразову виплату допомоги по безробіттю на відкриття власної справи.

Такою можливістю у 2019 році скористалися 18 безробітних жінок. За 10 місяців 2020 року 9 черкащанок відкрили власну справу.

З-поміж видів діяльності, які жінки обирають для реалізації підприємницьких задумів – освіта і наука, діяльність у сферах бухгалтерського обліку й аудиту, права, туристичних агентств, а також виробництво трикотажного та в’язаного одягу, роздрібна торгівля, перукарські послуги тощо, інформують у секторі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *