Цього тижня у нашому краю пануватимуть дощі, сильний вітер та холод

погода прогнозКлючові погодні моменти нового робочого тижня: ПЕРІОДИЧНІ ДОЩІ, СИЛЬНИЙ ВІТЕР ТА ПОХОЛОДАННЯ. Про це повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Нестійку весняну погоду формуватимуть атмосферні фронти Чорноморського циклону, які ніби у «пастці» між потужними антициклонами із заходу та сходу, «ЗАВИСНУТЬ» над нашим регіоном.

На початку тижня хмарна погода та північна тяга вітрів не дозволять стовпчикам термометрів піднятися вдень вище +7…12°. Середньодобові температури утримаються на рівні +6..+7°, що на 2-3° холодніше за норму.

Вегетація сільгоспкультур триватиме за цілком сприятливих температур. Не пощастило лише квітучим абрикосам, які почали цвітіння у Черкасах. Для повноцінного запилення заважатимуть дощі та невисокі температури. Погіршаться й умови для проведення всіх польових робіт. З припиненням дощів та підсиханням ґрунту посівну кампанію аграріям доведеться проводити у значно стислі строки.

Із ЧЕТВЕРГА, 14 квітня, в області стане ТЕПЛІШЕ, дощі припиняться. Погодну ініціативу відразу перехопить південний антициклон, який до кінця робочого тижня формуватиме переважно сонячну та суху, але з помірним температурним режимом погоду.

За попередніми розрахунками, РОЗСЛАБЛЯТИСЯ не варто, бо у НАЙБЛИЖЧІ ВИХІДНІ слід чекати чергову ПОРЦІЮ ВОЛОГИ з ПІВДНЯ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *