Цього року в області запланували відремонтувати кілька доріг Сміли

Черкаський-район-Золотоноша-–-Черкаси-–-Умань-ПІСЛЯ-768x429Міст у селі Вільшанка, в’їзд зі Сміли в Черкаси, дорога Чорнобай-Мохнач. Ці та інші ділянки доріг планують відремонтувати у 2021 році за програмою «Велике будівництво», інформує пресслужба Черкаської ОДА.

На ремонт доріг області у 2021 році виділили 599,3 млн грн. З них 120 млн грн – на експлуатаційне утримання, 108,5 млн грн – на ремонт вулиць комунальної власності; 370,8 млн грн – на ремонт доріг загального користування місцевого значення.

Найважливіші об’єкти, які збираються відремонтувати, це об’єкти незавершеного ремонту. Їх близько 8. Одним із найважливіших у списку – відрізок дороги на в’їзді в Черкаси зі сторони Сміли. Це ділянка дороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Умань – м. Черкаси. На 1 км дороги вже зробили нове покриття. На ремонт дороги вже витратили близько 19 млн грн. У цьому році передбачили ще 7,8 мільйонів гривень.

Окрім того, буде проведено ремонт мосту в с. Вільшанка. У цьому році на завершення ремонту витратять майже 6 мільйонів гривень, відремонтують і дорогу обласного значення Чорнобай – Мохнач ділянками. Полатати планують і дороги в Умані та Золотоноші.

Також у планах ремонт деяких доріг Сміли. Містом проходить державна дорога Київ-Знам’янка і Золотоноша-Черкаси-Умань. Якісного об’їзного шляху міста Сміли немає. Тому були виділені гроші на ті вулиці, де здійснюється рух вантажного транспорту.

Наразі ситуація по дорогах в стані проектування, тендерні процедури не завершилися, тому поки невідомо, скільки всього об’єктів реалізують в області цього року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *