Цієї весни до лав ЗСУ призовуть майже 700 юнаків із Черкащини

призов_КурбетЗ квітня на Черкащині стартує весняний призов юнаків до формувань Збройних сил України. До кінця червня заступити на строкову службу мають майже 700 осіб, повідомив під час прес-конференції обласний військовий комісар Євген Курбет, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

З кожного району, відповідно до кількості облікованих в області строковиків, призиватимуть від 30 до 120 юнаків. Вони проходитимуть службу у ЗСУ, Державній прикордонній службі, Нацгвардії.

– Головна мета і завдання строкової служби – це отримання  військової спеціальності і накопичення військово-навчених ресурсів на території області, – розповів обласний комісар. – Військові комісаріати розпочали проведення медичних комісії, на які запрошуються юнаки від 20 до 27 років, що підлягають призовуЗавдання розподілені між районами. Якщо порівнювати з минулим роком, то кількість строковиків, яких призиватимемо цієї весни, дещо збільшилася. Втім, порівнюючи із кількістю юнаків, які перебувають на обліку у військовому комісаріаті, це лише 4-5 %. Відповідно до рішення Головнокомандуючого ЗСУ Петра Порошенка, призовники будуть проходити службу у військових частинах, які не залучаються до проведення ООС.

Він додав, у разі, якщо призовники не з’являються за викликом після проходження медкомісії, вони нестимуть адміністративну відповідальність. Загалом торік склали понад 700 адмінпортоколів на військовозобов’язаних та більше 620 – на призовників. За ними стягнули понад 164 тисячі гривень.

– Маємо питання явки призовників, – каже Євген Курбет. – Втім, зі створенням Єдиного реєстру військовозобов’язаних і призовників, зараз в області майже зняте питання реєстрації та перереєстрації юнаків без контролю військових комісаріатів. За це відповідають кадрові органи. Якщо вони цього не роблять на них накладаються адміністративні штрафи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *