«Це важливо для нашої міці», – Ігор Табурець про розвиток економіки

Індустріальні парки є одним із інструментів розвитку промислового виробництва. Про це йшлося на міжвідомчій нараді за участі представників Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, що відбулася на базі Черкаського державного технологічного університету.

Про запуск індустріальних парків та всі законодавчі особливості цього процесу розповіли представники профільних міністерств. Долучилися до обговорення й фахівці із інших областей, які вже мають позитивний досвід у цій сфері.

– Черкащина все частіше стає майданчиком для професійних дискусій, цього разу комунікуємо про економіку та розвиткові інструменти, – пояснив очільник Черкащини Ігор Табурець. – Без сумніву, ми повинні бути не лише сировинною базою, а й виробником власної продукції. Це важливо для нашої економічної міці.

Область продовжує щоденно виконувати свої тилові обов’язки: приймає вимушених переселенців, бере участь у відбудові деокупованих територій, забезпечує критичні потреби прифронтових і фронтових регіонів. У межах державної програми на Черкащині розмістили 41 релоковане підприємство.

За даними Міністерства економіки України, до Реєстру індустріальних парків на сьогодні включено 61 такий об’єкт.

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.