Тривають суди щодо земель біля Дніпра, які незаконо передані у приватну власність

дніпроАпеляційний суд визнав обґрунтованим задоволення позову прокурора про повернення з приватної власності земельної ділянки водного фонду в с. Свидівок ринковою вартістю понад півмільйона гривень.

Нещодавно за результатами апеляційного перегляду набрало законної сили рішення Черкаського районного суду про задоволення іншого позову прокурора до громадянки про повернення територіальній громаді с. Свидівок земельної ділянки водного фонду, яку було надано в приватну власність під забудову, в межах Будище-Свидівоцької захисної дамби Кременчуцького водосховища р. Дніпро.

Доводи прокурора були підтримані у тому, що спірні ділянки належать до земель водного фонду і передача Свидівоцькою сільською радою у приватну власності цих земель на околиці Черкас відбулася з грубим порушенням порядку законодавства.

В результаті це перешкоджало доступу громадян до води, що заборонено законом. Земля розташована в межах Будище-Свидівської захисної дамби, фактично є гідроспорудою та, перш за все, виконує захисні функції.

Варто зазначити, ще понад 30 справ щодо земель водного фонду та прибережної смуги загальною площею понад 5 га за позовами прокурора перебувають на розгляді в судах, повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.