Тривають ремонтні роботи з відновлення проїзду дороги з Черкас до Сміли

2На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань продовжуються роботи з поточного середнього ремонту по відновлення проїзду правою стороною на відрізку від Черкас до Сміли. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.
Підрядним підприємством ПП «Дорстрой», яке виконує ремонт цієї ділянки автодороги, повністю закінчені роботи з влаштування асфальтоукладчиком вирівнюючого шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші по всій довжині ділянки, що складає 7,7 км.
26 квітня підрядне підприємство розпочало роботи з влаштування асфальтоукладчиком верхнього шару покриття із гарячої щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші.
Після закінчення цих робіт проводитиметься планування та влаштування узбіччя на цьому відрізку автошляху. Роботи на цьому відрізку автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань тривають щоденно без вихідних. Планується, що ремонтні роботи на ділянці автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань закінчаться влітку цього року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *