Триває відбір молодих науковців для отримання стипендій

1-portrait-of-young-student-happy-to-be-back-at-university_23-2148586559_iТриває конкурсний відбір претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим, метою якого є увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу героїв Небесної Сотні.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки, передає osvita.ua.

Вік претендентів не може перевищувати 35 років для осіб, які мають вищу освіту не нижче магістерського рівня, та 40 років для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі.

Обов’язковою умовою для здобуття стипендії є наявність у претендента вагомих наукових результатів з наукового напряму, а також активна громадянська позиція щодо захисту демократичних цінностей та національних інтересів держави.

Результати конкурсу будуть оприлюднені до 20 листопада 2020 року.

Відбір претендентів відбуватиметься за п’ятьма номінаціями: стипендія імені Дмитра Максимова, стипендія імені Назарія Войтовича, стипендія імені Романа Гурика, стипендія імені Устима Голоднюка та стипендія імені Юрія Поправки.

Щороку до Дня Гідності та Свободи для молодих науковців призначається 25 стипендій строком на один рік.

Розмір стипендії складає два прожиткових мінімуми для працездатних осіб. Згідно з проектом Державного бюджету на 2021 рік, з 1 січня прожитковий мінімум складатиме 2270 грн, відповідно розмір стипендії  для науковців складатиме 4549 грн на місяць.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *