Триває робота над укріпленням Черкащини

taburetsСитуація на Черкащині на 6 березня контрольована. На Черкащині продовжують облаштовувати територію області для її максимального убезпечення в разі агресії ворога. Працюють спільно з командуванням Збройних Сил України. Уже завершується формування сил тероборони. Про це розповів голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Також паралельно область, уся структура органів влади, підприємства різної форми власності готуються до роботи в умовах, наближених до бойових. Ідеться про джерела живлення, систему зв’язку, формування запасів продовольства, ліків тощо.

До уваги бізнесу: зараз багато запитань, чи можна й далі працювати. Не лише можна, а й потрібно!

Спільно із владою на місцях перевіряємо ємність укриттів: кожне має бути облаштоване так, щоби була змога перебування там людей щонайменше три доби. Для цього їх треба забезпечити всім необхідним.

Уся критична інфраструктура області на сьогодні функціонує. Її підсилили додатковою охороною. Лікарні області працюють 24/7.

– Наша область є транзитною для евакуації населення. Тому працюємо над створенням гуманітарних коридорів.
Окрім того, Черкащина надає гуманітарну та технічну допомогу сусіднім областям, де тривають бойові дії, зазначив голова військової адміністрації Ігор Табурець.

Водночас прошу кожного з вас бути пильним! Про підозрілих людей чи ситуації негайно повідомляйте правоохоронні органи.

На зв’язку!
Тримаємо стрій!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.