Триває робота із упровадження Програми щодо неповнолітніх, які підозрюються у вчиненні злочину

IMG_3906(1)Прокуратура Черкаської області активно долучається до впровадження в області сучасної програми відновного правосуддя для неповнолітніх. Також тут вживають заходи для запровадження пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».

Третього червня відбулося засідання робочої групи з реалізації цього проекту на території Черкащини, повідмоляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

Начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Черкаської області Валентина Колчіна озвучила пропозиції з організаційних питань реалізації цього пілотного проекту.

Під час заходу вказали на необхідність координації дій правоохоронних органів і органів державної профілактики. Усе – для досягнення мети проекту.

Нагадаємо, «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» покликана виводити неповнолітніх з кримінального провадження на ранніх стадіях та вживати заходи для їх ресоціалізації, запобігання повторному вчиненню злочинів дітьми.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *