Триденні пригоди смілян Україною

IMG_2035Триденною пригодою для учнів, батьків та педагогів Смілянського навчально-виховного комплексу №15 стала подорож до Закарпаття під час весняних канікул. Сонячним ранком туристів привітав Львів – місто шоколаду, кави та дощу. У вирі екскурсійних маршрутів знайшлося місце для відвідування міської Ратуші, копальні кави, майстерні шоколаду та свічкової міні-фабрики.
Емоційною і трохи екстремальною виявилося підкорення на гори Гимби (1490 м) гірськолижного курорту Пилипець. Під час підйому ми насолоджувалися величчю гір та смерекових лісів, пограли в сніжки на висоті 1165 метрів над рівнем моря та зробили найкращі фотознімки гірських долин. Свіжий подих Карпат –водоспад Шипіт зустрів туристів веселковими бризками та повноводдям течії.
В с.Верхня Грабівниця Воловецького району ми відвідали наймогутнішу оборонну споруду ІІ Світової війни – військово-історичний комплекс бункер Лінії Арпада. Мисливська резиденція графів Шенборнів в с.Карпати Мукачівського району зустріла тихою величчю столітніх рідкісних дерев та неоромантичним декором. Сюрпризом від турагенства «Фламінго» стала нічна екскурсія в замок Сент-Міклош в с.Чінадієво. Ця загадкова шістсот річна споруда овіяна легендами про видатну історичну постать княгині Ілони Зріні – єдиної жінки в історії, яку турецький султан нагородив грамотою-атнаме за мужність і честь. Історичні стежки нашої екскурсії привели нас до Замку Паланок в м.Мукачево, що входить до п’ятірки найкращих замків такого типу, що збереглися у Європі. В місті Ужгород група відвідала Ужгородський замок та величні храми стародавнього міста. Насичена екскурсійна програма, історичні та культурні події минулого Закарпаття та спілкування з місцевими жителями стали маленьким відкриттям для кожного учасника туру.

Заступник директора з НВР Криворучко Мар’яна

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.