Три Кубки світу та чотири срібні медалі здобули смілянські спортсмени

2Майже 30 років займається карате та навчає дітей цьому складному виду спорту Президент спортклубу «МОНАРХ» та викладач ДЮСШ «Олімп» Сергій Пітенко, за ці роки його вихованці багато разів виборювали найвищі медалі на кубках та чемпіонатах України, Європи та Світу. В скарбничці відомого не тільки в Смілі, Черкасах та Україні, а й  світі спортклубу «МОНАРХ» вже 39 кубків світового рівня. Нещодавно команда СК «МОНАРХ»- ДЮСШ»ОЛІМП» вчинила фурор на чемпіонаті України з різних бойових мистецтв, 14 смілянських спортсменів вибороли 44 золотих, 25 срібних та 12 бронзових нагород,

виступивши в 7 видах змагань за різними правилами бойових мистецтв. В результаті зайняли перше загальнокомандне місце, втричі випередивши за балами своїх суперників. Своєю перемогою вихованці Сергія Пітенка довели, що вони – універсальні бійці і можуть впевнено перемагати за правилами різних видів бойових мистецтв.

Та  не тільки смілян, а й всю Україну порадували чотири бійці спортклубу «МОНАРХ», вони єдині з Черкаської області захищали честь України на Кубку світу з карате годзю-рю.  Серед 800 учасників з 12 країн, зокрема, Японії, Ірану, Молдови, Білорусі, Казахстану, Італії, Азербайджану, Грузії, Румунії, Латвії, Польщі та найбільшої команди України: Єлизавета Бакай, Юлія Білякова та Нікіта Мовчан привезли в Смілу  три Кубки світу та чотири срібні медалі, а також Констянтин Панасенко став фіналістом на цих престижних змаганнях. Виступали наші світові зірки в трьох видах змагань це ката годзю-рю, ката ренгокай та шобу куміте.  Допомагав Сергію Пітенко тренувати чемпіонів світу його син Олександр, тож в нашому місті з’явився ще один талановитий тренер.