Трудовим колективам роз’яснюють особливості монетизації субсидій та перерахунку пенсій

54435798_679799299118579_3313718460302753792_oТриває розʹяснювальна кампанія щодо проведення перерахунків пенсій та монетизації субсидії. Так, 21 березня відбулася зустріч в трудовому колективі Національного наукового центру “Інститут землеробства НААН” Черкаської державної дослідної станції. 

Спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян Людмила Квас зосередила увагу на питаннях проведення індексації пенсії у 2019 рок, про розширені можливості веб-порталу, про запровадження нових онлайн-сервісів.

Також, повідомила про зміну у Порядку виплати житлових субсидій з 1 березня 2019 року. Усім присутнім роз’яснено, що пенсіонерам – субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються. Пенсіонерам, які отримують пенсію через відділення поштового зв’язку субсидію виплатять разом з пенсією доставить Укрпошта. 

В ході зустрічі усім було роздано буклети та листівки “До уваги пенсіонерів – одержувачів субсидій, інформують у Смілянському відділі обслуговування громадян управління ПФУ в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *