Трьом смілянкам присвоїли звання «Мати-героїня»

мати героїняВідповідно до Указу Президента України від 08 травня 2020 року № 170/2020 звання «Мати-героїня» присвоєно трьом багатодітним жінкам Сміли.

Тетяна Володимирівна Деркач та Людмила Петрівна Куценко народили та виховали 5 дітей. А Лариса Володимирівна Малишевська народила та виховала аж 10 дітей.

Жінки у 2019 році звернулись до відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, отримали консультацію щодо процедури присвоєння звання та надали відповідні пакети документів.

За поданням відділу молоді та спорту на засіданні координаційної ради виконавчого комітету з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. 

Почесне звання України «Мати – героїня» присвоюється жінкам, які народили та гідно виховали 5 і більше дітей, за сумлінне материнство, вагомий особистий внесок у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних та моральних якостей.

Загалом, у Смілі з 2006 до 2020 років почесне звання України «Мати – героїня» мають 60 жінок,  інформують у відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *